OHLÉDNUTÍ ZA KURZEM

Jak se nám bádalo? A jak pokračovat?

Všechny lekce prostudované. CO NÁM DALO BÁDÁNÍ? A JAK DÁL?

Milé badatelky, milí badatelé, sedm týdnů a sedm lekcí je za námi. Děkujeme vám za čas strávený společně s kolegy v kurzu, i za vaše bádání s žáky ve třídě. Doufáme, že pro vás byl kurz přínosný a podařilo se vám posunout zase o kousek dál na vaší badatelské cestě.

Řekněte nám JAK SE VÁM BÁDALO.

Zjistěte, jak dostat OSVĚDČENÍ o absolvování kurzu.

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ s bádáním a novými kolegy. A inspirujte se, co ještě vyzkoušet.

 

Co ještě udělat, když jste dokončili kurz

Vyplňte DOTAZNÍK a řekněte nám, jak se vám bádalo

 

Bez reflexe není učení. Pojďme se společně ohlédnout. Co jste stihli, vyzkoušeli, naučili se? Jak jsme vám v tom pomáhali? A co můžeme udělat pro to, aby to příště šlo ještě lépe?

Ať se vám podařilo projít všemi lekcemi, nebo vám jich ještě pár do konce zbývá, prosíme vás o vyplnění dotazníku zpětné vazby.
Budeme rádi, pokud budete odpovídat co nejupřímněji, podle vlastních zkušeností. Cílem otázek není kontrolovat ani hodnotit. Informace od vás nám pomohou nastavit další kurz – délku, čas na jednotlivé lekce, množství aktivit… aby byl co nejpřínosnější pro další badatele.

DĚKUJEME VÁM. Věříme, že zamyšlení nad vlastním učením bude přínosné i pro vás.

Jak získat OSVĚDČENÍ

 

Osvědčení jsme slíbili všem, kdo projdou kurzem a vyplní závěrečný dotazník zpětné vazby. Pokud máte vyplněno, máte splněno :-). 

Čas na odeslání máte do 14. 12. 2021, abyste mohli vyzkoušet i lekce, které jste třeba nestihli celé.

Osvědčení vám přijde do vaší e-mailové schránky. 

Zůstaňte ve spojení s Badateli

 

Kurz končí, ale bádání pokračuje. Zůstaňte v kontaktu se spolužáky a sdílejte své zkušenosti dál. Diskuse ve skupině tohoto kurzu bude postupně utichat, ale zveme vás do společné skupiny otevřené pro všechny badatele, zkušené, začátečníky, absolventy online kurzů i seminářů naživo. Tak ať to v ní žije!

Materiály pro další studium a inspiraci

UČÍME BADATELSKY – Jarní kurz 2022 

Máte kolegy, kteří by také rádi bádali? Doporučte jim další online kurz, který proběhne na jaře 2022. Nebo se přidejte ještě jednou. Rádi budeme bádat s vámi.

Bádáte? Bádejte VENKU!

Venkovní učení je přirozené, zábavné, zlepšuje zdraví, vztahy i vzdělávací výsledky. Pojďte zjistit, co dává žákům i učitelům, a jak se do něj pustit v různých předmětech.

Tým Učíme se venku aktuálně chystá kurzy pro začátečníky, zaměřené na venkovní učení na 2. stupni nebo na hodnocení při venkovní výuce. Když na sebe necháte kontakt, dozvíte se podrobnosti včas.

 

Nepropásněte čerstvé zprávy od Badatelů! 

 

Přihlaste se k odběru newsletteru a novinky vám přijdou až do e-mailové schránky. Přihlášení najdete v dolní části stránky Badatele.cz.

globe@terezanet.cz                      Badatele.cz                     Facebook Badatele.cz