OHLÉDNUTÍ ZA KURZEM

Jak se nám bádalo? A jak pokračovat?

Všechny lekce prostudované. CO NÁM DALO BÁDÁNÍ? A JAK DÁL?

Milé badatelky, milí badatelé, sedm týdnů a sedm lekcí je za námi. Děkujeme vám za čas strávený společně s kolegy v kurzu, i za vaše bádání s žáky ve třídě. Doufáme, že pro vás byl kurz přínosný a podařilo se vám posunout zase o kousek dál na vaší badatelské cestě.

Řekněte nám JAK SE VÁM BÁDALO.

Zjistěte, jak dostat OSVĚDČENÍ o absolvování kurzu.

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ s bádáním a novými kolegy. A inspirujte se, co ještě vyzkoušet.

 

Co ještě udělat, když jste dokončili kurz

Vyplňte DOTAZNÍK a řekněte nám, jak se vám bádalo

 

Bez reflexe není učení. Pojďme se společně ohlédnout. Co jste stihli, vyzkoušeli, naučili se? Jak jsme vám v tom pomáhali? A co můžeme udělat pro to, aby to příště šlo ještě lépe?

Ať se vám podařilo projít všemi lekcemi, nebo vám jich ještě pár do konce zbývá, prosíme vás o vyplnění dotazníku zpětné vazby.
Budeme rádi, pokud budete odpovídat co nejupřímněji, podle vlastních zkušeností. Cílem otázek není kontrolovat ani hodnotit. Informace od vás nám pomohou nastavit další kurz – délku, čas na jednotlivé lekce, množství aktivit… aby byl co nejpřínosnější pro další badatele.

DĚKUJEME VÁM. Věříme, že zamyšlení nad vlastním učením bude přínosné i pro vás.

Jak získat OSVĚDČENÍ

 

Osvědčení jsme slíbili všem, kdo projdou kurzem a vyplní závěrečný dotazník zpětné vazby. Pokud máte vyplněno, máte splněno :-). 

Čas na odeslání vyhlašujeme do 20. 5. 2023, abyste mohli vyzkoušet i lekce, které jste třeba nestihli celé.

Osvědčení vám přijde do vaší e-mailové schránky. Těm, kdo stihnou odeslání do 20. 5. přijde už 23. 5., za dotazníky, které přijdou později, budeme  osvědčení odesílat průběžně.

Zůstaňte ve spojení s Badateli

 

Kurz končí, ale bádání pokračuje. Zůstaňte v kontaktu se spolužáky a sdílejte své zkušenosti dál. Diskuse ve skupině tohoto kurzu bude postupně utichat, ale zveme vás do společné skupiny otevřené pro všechny badatele, zkušené, začátečníky, absolventy online kurzů i seminářů naživo. Možná, že už v ní jste. Tak ať to v ní žije!

Materiály pro další studium a inspiraci

UČÍME BADATELSKY – Podzimní kurz 2023 

Máte kolegy, kteří by také rádi bádali? Doporučte jim další online kurz, který proběhne na podzim 2023. Nebo se přidejte ještě jednou. Rádi budeme bádat s vámi.

Bádáte? Bádejte VENKU!

Venkovní učení je přirozené, zábavné, zlepšuje zdraví, vztahy i vzdělávací výsledky. Pojďte zjistit, co dává žákům i učitelům, a jak se do něj pustit v různých předmětech.

Z “kuchyně” Učíme se venku doporučujeme online kurz SPOLU VEN, díky kterému to bude bavit venku vás i vaše děti (vlastní i vypůjčené). A jestli chcete raději zažít seminář venku naživo, prozkoumejte ten o wellbeingu pro učitele, který se chystá už na 19. května v Praze ve Stromovce

Nepropásněte čerstvé zprávy od Badatelů! 

 

Jestli jste to ještě neudělali, přihlaste se k odběru newsletteru a novinky vám přijdou až do e-mailové schránky. Přihlášení najdete v dolní části stránky Badatele.cz.